Centrum kariery

Z BRpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Ośrodek szkoleniowy

Mamy tutaj listę WSZYSTKICH zatrudnionych pracowników.

W Ośrodku szkoleniowym odbywa się podnoszenie umiejętności pracowników, którzy zyskali wyższy poziom doświadczenia. Aby tego dokonać należy kliknąć na zielony plus ("+") przy statystykach które chcemy podnieść, a następnie należy wcisnąć opcję "TRENUJ". Statystyki wybranego pracownika zostaną natychmiastowo zwiększone bez przeładowania strony, zaś efekty tego będą od razu widoczne w karcie pracownika. Maksymalna wartość do jakiej można wytrenować parametry to 255.

Tutaj możesz także ZWOLNIĆ niechcianego pracownika, klikając przycisk ZWOLNIJ na jego karcie postaci. W momencie zwalniania pracownika musisz wypłacić mu odchodne w wysokości jego dziennej pensji.

Uniwersytet

Tutaj możesz zatrudnić dowolnego pracownika, z dowolną specjalnością.

Pracownik zatrudniony na uniwersytecie ma poziom 0, a bazowy koszt jego utrzymania wynosi 100 Galonów dziennie. Możesz mieć maksymalnie do trzech pracowników z każdego zawodu (oczywiście nie licząc właściciela).

Giełda pracy

Opcja obecnie niezaimplementowana!

Na giełdzie można zatrudnić pracownika, który został zwolniony przez innego gracza lub od niego odszedł.

Czym dłużej dany pracownik nie znajduje zatrudnienia tym niższa jest stawka jaką chciałby otrzymywać za swoją pracę.

Jeżeli oferta spadnie do stawki oferowanej nowym pracownikom zatrudnianym z Uniwersytetu to znika z giełdy (pracownik emigruje zarobkowo).