Doświadczenie

Z BRpedia
Skocz do: nawigacja, szukaj

Każdy z naszych pracowników zdobywa doświadczenie w inny sposób.

Właściciel - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 1000 Galonów zarobionych lub wydatkowanych w grze. (nie dotyczy upkeepu pracowników).

Kierowca - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 100 Galonów zdobytych za wygrane zakłady na ulicach miasta, wygrane w płonącej lidze, oraz za wygrane w turniejach, w przypadku gdy to on kierował.

Inżynier - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 100 Galonów wydatkowanych na badania prowadzone przez niego (Doświadczenie=koszt bazowy badania/100).

Mechanik - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 100 Galonów zdobytych na tych samych zasadach co kierowca, w przypadku gdy przygotowywał dany motocykl do startu.

Manager - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 100 Galonów zarobionych tytułem wykonanej pracy znalezionej przez niego.

Agent ochrony - otrzymuje 1 pkt doświadczenia za każde 100 Galonów wydatkowanych na misje specjalne prowadzone przez niego. TYLKO w przypadku udanego zakończenia misji.


Pracownicy zdobywają pełne punkty doświadczenia na warunkach wymienionych wyżej, oraz wartości ułamkowe. Przykładowo za wygranie zakładu za 155 G, kierowca i mechanik zyskają po 1,55 pkt doświadczenia, natomiast właściciel zyska 0,155.

Maksymalna wartość do jakiej można wytrenować parametry to 255.